Zpátky na články

Cold Cream – krém pre citlivú pleť

8.2.2017

Hoci by sa mohlo zdať, že ide o výdobytok modernej doby, prvý Cold Cream vznikol už v 2. storočí nášho letopočtu. Lekárnik Galén v starovekom Grécku vtedy zmiešal včelí vosk, mandľový olej a vodu z ruží. Zloženie, obsahujúce upokojujúce látky, ochranný faktor a jedinečnú zmes olejov a vosku nazývanú Cold Cream, zbavuje citlivú pleť podráždenia a začervenania. Krém pokožku upokojuje, a zároveň zabezpečuje postupnú korekciu farby, čím zjednocuje jej tón. Je to vhodný krém pre suchú pleť. Vďaka svojmu hypoalergénnemu zloženiu je ideálny aj pre citlivú pleť.

Mixa prispôsobila tradičnú lekárenskú receptúru spojením včelieho vosku a bambuckého masla. Tým tvorí ideálny produkt pre citlivú pokožku bez obsahu prebytočných zložiek. Cold Cream predstavuje zmes tradičných aktívnych ingrediencií na výživu, upokojenie a ochranu pleti.

Nový rad Cold Cream od Mixy poskytuje kompletnú starostlivosť, výživu a ochranu pokožky, a súčasne pôsobí proti 5 prejavom nekomfortnej pleti: vysušenie, napnutie, začervenanie, svrbenie a hrubosť. Rad Cold cream obsahuje denný krém, telový krém, krém na ruky a detský krém do sprchy a do kúpeľa.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Problémy so začervenaním pleti

Začervenaná pleť

Ako správne hydratovať a vyživovať pleť

Hydratácia a výživa

Ako správne čistiť pleť

Odlíčenie pleti

Instagram plný zaujímavostí @mixaczsk

Ktoré produkty sú vhodné
pre moju pleť?

Pokračovať
Opakovať test

Kozmetiku značky Mixa kúpite vo vybraných predajniach